54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

СТЕПАН КУБІВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ UKRAINE REFORM CONFERENCE У ТОРОНТО

03.07.2019

2 липня Перший віце-прем‘єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів взяв участь у відкритті Міжнародної конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference) у м. Торонто, Канада.

У своєму виступі Степан Кубів окреслив здобутки України та відзначив про важливість подальшої консолідації міжнародних зусиль, які спрямовані на підтримку реформ та відновлення миру в Україні.

«Зовнішні виклики, які сьогодні стоять перед Україною, є іспитом не тільки для нас. Це певний  тест  для підтвердження спільної ідентичності для Єдиної Європи, спільного демократичного світу. Канада є найпершою, послідовною та надійною союзницею у протидії російській агресії заради відновлення миру  в Україні, Європі та усьому світі. Бо доки небезпека загрожує Україні світ не може бути безпечним», - зазначив  Перший віце-прем‘єр-міністр України.

Степан Кубів відзначив, що сьогодні усі ми живемо у часи глобалізації економіки та колективної безпеки. Від також додав, що Україна протистоїть серйозним внутрішнім загрозам, серед яких корупція, популізм та необхідність прискорення темпу реформ.

«Україна має право і шанс змінитися. Шанс, якого вона була позбавлена, коли віддала третій за розміром ядерний арсенал світу в обмін на гарантії згідно Будапештського меморандуму. Шанс, за який заплатили життям і здоров'ям 13 тисяч воїнів на Сході, понад 30 тисяч поранених, майже 1,7 мільйона вимушених переселенців. А ще -  20% економіки, зруйнований промисловий потенціал через анексію українського Криму та фактичну війну на Сході», - підкреслив Степан Кубів.

Перший віце-прем‘єр-міністр України зазначив, що Україна має шанс забезпечити відновлення та економічне зростання у багатьох напрямках, більш того - вона уже демонструє перші ознаки економічного здоров’я. Він навів приклад стабілізації економіки, де сукупне зростання ВВП склало 8,4% за 2016-2018 роки. При тому, що щороку Україна спрямовує понад 5% ВВП України або 6 млрд доларів на безпеку і оборону.

«Ми забезпечили оздоровлення практично усіх сфер та напрямків. Це реформа освіти, медицини, соціальної сфери, а ще децентралізація, перші успіхи малої приватизації, перезапуск системи управління державною власністю - усе впевнено демонструє волю України до гідного життя і її готовність боротися за право бути здоровою. Для цього слід забезпечити докорінні реформи у ключових сферах - енергетиці, агроіндустрії, інфраструктурі, що дозволить залучити у ці сфери приватний капітал, відтак прискорити економічне зростання», - наголосив Перший віце-прем‘єр-міністр України.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку