54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

СТЕПАН КУБІВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ UKRAINE REFORM CONFERENCE У ТОРОНТО

03.07.2019

2 липня Перший віце-прем‘єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів взяв участь у відкритті Міжнародної конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference) у м. Торонто, Канада.

У своєму виступі Степан Кубів окреслив здобутки України та відзначив про важливість подальшої консолідації міжнародних зусиль, які спрямовані на підтримку реформ та відновлення миру в Україні.

«Зовнішні виклики, які сьогодні стоять перед Україною, є іспитом не тільки для нас. Це певний  тест  для підтвердження спільної ідентичності для Єдиної Європи, спільного демократичного світу. Канада є найпершою, послідовною та надійною союзницею у протидії російській агресії заради відновлення миру  в Україні, Європі та усьому світі. Бо доки небезпека загрожує Україні світ не може бути безпечним», - зазначив  Перший віце-прем‘єр-міністр України.

Степан Кубів відзначив, що сьогодні усі ми живемо у часи глобалізації економіки та колективної безпеки. Від також додав, що Україна протистоїть серйозним внутрішнім загрозам, серед яких корупція, популізм та необхідність прискорення темпу реформ.

«Україна має право і шанс змінитися. Шанс, якого вона була позбавлена, коли віддала третій за розміром ядерний арсенал світу в обмін на гарантії згідно Будапештського меморандуму. Шанс, за який заплатили життям і здоров'ям 13 тисяч воїнів на Сході, понад 30 тисяч поранених, майже 1,7 мільйона вимушених переселенців. А ще -  20% економіки, зруйнований промисловий потенціал через анексію українського Криму та фактичну війну на Сході», - підкреслив Степан Кубів.

Перший віце-прем‘єр-міністр України зазначив, що Україна має шанс забезпечити відновлення та економічне зростання у багатьох напрямках, більш того - вона уже демонструє перші ознаки економічного здоров’я. Він навів приклад стабілізації економіки, де сукупне зростання ВВП склало 8,4% за 2016-2018 роки. При тому, що щороку Україна спрямовує понад 5% ВВП України або 6 млрд доларів на безпеку і оборону.

«Ми забезпечили оздоровлення практично усіх сфер та напрямків. Це реформа освіти, медицини, соціальної сфери, а ще децентралізація, перші успіхи малої приватизації, перезапуск системи управління державною власністю - усе впевнено демонструє волю України до гідного життя і її готовність боротися за право бути здоровою. Для цього слід забезпечити докорінні реформи у ключових сферах - енергетиці, агроіндустрії, інфраструктурі, що дозволить залучити у ці сфери приватний капітал, відтак прискорити економічне зростання», - наголосив Перший віце-прем‘єр-міністр України.

Оголошення Читати всі
2021-01-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", у зв'язку із достроковим припиненням повноважень членів комісії, обраних Миколаївською обласною радою, оголошується конкурс представників громадськості до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Січень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку