54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ОРЕНДА МАЙНА

05.02.2019

Департамент економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації оголошує про намір передати в оренду майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

1. Нежитлові вбудовані приміщення першого поверху триповерхової будівлі площею 64,20 кв. м, що розміщена за адресою: м. Миколаїв, пл. Суднобудівників, 3 та перебуває на балансі КЗК «Обласний палац культури».

Мета використання: розміщення буфету, що не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

2. Нежитлові вбудовані приміщення першого поверху одноповерхової будівлі площею 59,10 кв. м, що розміщена за адресою: Миколаївська область, Вітовський район, село Грейгове, вул. Івана Богуна, 73а/4 та перебуває на балансі ПКВО «Фармація».

Мета використання: розміщення торгівельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.

Заяви про оренду зазначеного майна приймаються протягом 10 робочих днів після публікації цієї інформації. Заяви про оренду надавати до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської обласної державної адміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул.Адміральська, 22, каб. 510, телефон для довідок 56-55-52. 

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку