54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Сайт відновлює свою роботу після кібератаки. Інформація в процесі актуалізації.

ДЕНИС ШМИГАЛЬ ОБГОВОРИВ ПОКРАЩЕННЯ БІЗНЕС-КЛІМАТУ З МІЖНАРОДНОЮ РАДОЮ БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЙ ТА ПАЛАТ

10.07.2020

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч з членами делегації Міжнародної Ради Бізнес-Асоціацій та Палат в Україні.

У зустрічі взяли участь: Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков; Голова правління Німецько-Української Промислово-торговельної палати Александер Маркус, Керуючий директор Канадсько-Української Торгової палати Емма Турос, Голова Британсько-Української Торговельної палати Бейт Томс, Президент Франко-Української Торгово-промислової палати Бертран Барр’є та представники інших міжнародних бізнес-асоціацій та палат в Україні.

Під час зустрічі Прем’єр-міністр України відзначив важливість для України рекомендацій Ради бізнес-асоціацій з точки зору залучення в країну інвестицій. «Ми маємо дати інвесторам правильні меседжі і правильні рекомендації», - зазначив Денис Шмигаль.

Він наголосив, що Україна налаштована на розвиток ділового співробітництва і на підтримку бізнесу та іноземних і внутрішніх інвестицій. «Для Уряду загалом і кожного міністерства зокрема доведення бізнес-клімату в Україні до найкращих світових стандартів є пріоритетом. Сподіваюся, наша співпраця дасть нам змогу створити ще кращі бізнес-умови і, як наслідок, це буде відображено в бізнес-рейтингах», - зазначив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр вислухав пропозиції представників Міжнародної Ради Бізнес-асоціацій та Палат щодо покращення умов для бізнесу в Україні та відповів на їхні запитання. В ході дискусії було досягнуто домовленості щодо участі представників Торгово-промислової палати України та представників інших бізнес-асоціацій в роботі Ради з питань економічного розвитку. Крім того, було досягнуто домовленості щодо проведення зустрічей бізнес-асоціацій з представниками Уряду України на регулярній основі – кожні шість місяців.

 

ПОДІЇ

Розпорядженням голови обласної ради від 18.11.25 р. №465-р скликано тридцять другу позачергову сесію обласної ради восьмого скликання 20 листопада 2025 року о 10:00.

18.11.2025 о 10.00. відбулось засідання постійної комісії з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації

17.11.2025 об 11:00 відбулось спільне засідання постійних комісій з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації та з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури

17 листопада 2025 року о 14.00  відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики

14 листопада 2025 року об 11.00 відбулось засідання постійної комісії з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій

14 листопада 2025 року о 14.00 відбулось засідання постійної комісіїз питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, захисту прв учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності

 

 

Листопад 2025
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку