54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

Депутат

Бондар Олександр Олександрович
Бондар Олександр Олександрович
Дата народження: 1971-12-30
Партія: Миколаївська обласна організація політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
Фракція: Депутатська фракція «Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Посада: Заступник голови постійної комісії Постійна комісія обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
Помічники-консультанти:
  • Баканов Олег Сергійович
Питання до депутата

У Вас не має питань


Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку