54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

Депутат

Талпа Михайло Володимирович
Талпа Михайло Володимирович
Дата народження: 1983-09-04
Партія: Миколаївська територіальна організація політичної партії "Європейська Солідарність"
Фракція: Депутатська фракція партії "Європейська Солідарність"
Посада: Голова постійної комісії Постійна комісія з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та ЗМІ
Комісії
  • 2017-12-15 Президія
Звіти депутата
Питання до депутата

У Вас не має питань


Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку