54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

Депутат

Садрідінов Тахір Шамсідінович
Садрідінов Тахір Шамсідінович
Дата народження: 1973-01-21
Партія: Миколаївська обласна організація політичної партії "Наш край"
Фракція: Депутатська фракція політичної партії "Наш край"
Посада: Член постійної комісії Постійна комісія обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій
Помічники-консультанти:
  • Меньков Віктор Германович
Звіти депутата
Питання до депутата

У Вас не має питань


Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Березень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку