54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

РЕЗУЛЬТАТИ ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ВОЗНЕСЕНСЬКОМУ РАЙОНІ

18.12.2018

"Зробимо село яскравішим!" (Капітальний ремонт ліній вуличного освітлення по вулиці Одеська від КТП № 313 в с.Прибужани Вознесенського району Миколаївської області) 

З досвіду участі Прибужанівської сільської ради Вознесенського району в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

    На сучасному етапі розвитку сільської громади гостро постала необхідність у відновленні системного вуличного освітлення. Кожні збори сіл та збори громади не проходили без питання їх мешканців: "Коли буде освітлення?". За останні роки на неосвітлювальних дорогах сільської ради сталося декілька дорожньо-транспортних пригод, зростала недовіра до місцевої та районної влади через не вирішення важливих для громади проблемних питань. Відновлення системи вуличного освітлення було не примхою, а необхідністю.

    "Забезпечення благоустрою сільських населених пунктів, створення умов для розвитку їх комунальної інфраструктури на сьогодні є чи не одним з найгостріших пріоритетів у роботі органів місцевого самоврядування. Адже від функціонування на селі елементарної системи водопостачання, якісного вуличного освітлення, вивозу побутових відходів, належного транспортного забезпечення - залежить рівень добробуту та комфортного проживання населення.

   Під час реалізації проекту було використане сучасне оствітлююче обладнання з LEDлампами, які є значно економнішими за традиційні (з нитками нагріву). Відповідні лампи є значно безпечнішими для довкілля під час утилізації" — зауважив Прибужанівський сільський голова Олександр Тараненко.

     На реалізацію проекту "Зробимо село яскравішим!" було використано 117,152 тис.грн. з обласного бюджету та 117,152 - з бюджету Прибужанівської сілської ради.

    Реалізація проекту дала змогу забезпечити потреби населення в безперебійному освітленні вулиць, забезпеченні необхідного рівня безпеки транспортного руху та пішоходів у вечірній та нічний час, зниженні вірогідності вчинення протиправних дій, зниженні травматизму, особливо в осінньо-зимовий період. Під час реалізації проекту біло відремонтовано автобусну зупинку. Реалізація проекту підвищила довіру до місцевої влади та зменшила соціальну напруженість у суспільстві.

    "Прибужанівська сільська рада отримала необхідний досвід від участі у обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування і в подальшому планує брати участь у проектах, які будуть втілюватися на нашій території" - підкреслив Прибужанівський сільський голова Олександр Тараненко.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

 

20 листопада 2019 року з 14.00 до 16.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян  головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89,

37 25 74

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку