54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні депутати обласної ради та мешканці області, запрошуємо  23 серпня 2019 року взяти участь в урочистій церемонії підняття великого Державного Прапора України на площі біля адміністративного будинку обласної ради. Початок заходу о 09.00 годині та о 12.00 годині - в обласних урочистих  зборах у Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії *

Оголошення Миколаївського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»

28.12.2018

Миколаївський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг з організації та проведення навчальних заходів у 2019 році.

Локація – м. Миколаїв та Миколаївська область.

            До участі у тендері запрошуються юридичні особи та фізичні-особи-підприємці, які надають послуги з організації, проведення навчальних заходів та мають право здійснювати таку діяльність згідно КВЕД (82.30).

Пропозиція, яка подається учасником на тендер, повинна складатися з (надаються скановані копії у разі надсилання пропозиції на електронну пошту):

  • повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1);
  • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтва платника ПДВ (за умови реєстрації платником ПДВ);
  • свідоцтва про сплату єдиного податку;
  • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.

            Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

Вартість послуги визначається з урахуванням ПДВ та додатково зазначається % за надання івент-послуги. Цінова пропозиція подається у гривнях.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критерію «ціна» та «якість». До уваги також братиметься досвід роботи на ринку івент-послуг.

Пропозиції  необхідно подати у будь-який зручний спосіб (електронною поштою, особисто) до Миколаївського ВП ЦРМС: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 28/4, ел. пошта: mykolaiv@lgdc.org.ua із зазначенням теми листа «Відкритий тендер на закупівлю послуг з організації навчальних заходів».

            Пропозиції  повинні бути подані не пізніше 17 січня 2019 року.

Замовник залишає за собою право провести переговори чи запросити додаткові роз’яснення перед визначенням переможця.

Про результати тендеру буде повідомлено після прийняття рішення про визначення переможця тендеру.

Детальну інформацію можна отримати, написавши листа на електронну адресу:  mykolaiv@lgdc.org.ua, або за телефоном: 095 3505893, Іпатенко Ганна.

     ФОРМА «КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ»

Оголошення Читати всі
2019-08-16
Жінка в політиці - зміни в Україні!

Фонд громади міста Херсон "Захист" оголошує конкурс на навчання жінок, які мають бажання балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

Протягом року наступні кандидатки в очно-заочній формі отримають допомогу на рівні освіти, відкриття можливостей.

Ціль проекту - підвищення спроможності жінок-лідерок Херсонської та Миколаївської областей у підготовці до участі у місцевих виборах

 

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку