54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

БУДІВНИЦТВО СУЧАСНИХ ДИТЯЧИХ ТА СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

19.11.2018

 З досвіду участі Старогороженської сільської ради Баштанського району в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

   Багато років проблемою села Старогорожине Баштанського району було те, що існуючи дитячи та спортивні майданчики не відповідають сучасним вимогам, потребують реконструкції та будівництва нових споруд для занять загальною фізичною підготовкою, використання для потреб дитячо-юнацького та масового спорту.

   Під час огляду спортивних майданчиків у закладах освіти села були виявлені проблеми безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, можливого травматизму через невідповідність спортивних споруд та спортивних майданчиків сучасним вимогам, високу зношеність споруд.

  2Жителі села, колектив Старогороженської сільської ради на чолі з сільським головою Сергієм Станічним, педагогічні працівники загальноосвітньої школи й дошкільного закладу разом із дитячими колективами, були учасниками святкового заходу, приуроченого відкриттю спортивно-ігрового майданчика, що стало можливим завдяки участі в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та реалізації проекту «Будівництво сучасних дитячих та спортивних майданчиків».

    На реалізацію проекту було використано кошти сільського й обласного бюджетів по 89 тис. 385 грн. Разом - 178 тис. 77 грн.

    Створено зону активного відпочинку не тільки для дітей, але й для всіх жителів села, адже серед ігрових елементів майданчика чимало спортивних тренажерів, що стануть у нагоді бажаючим долучитися до занять спортом. По завершенню основних робіт працівники сільської ради, педагогічні працівники, діти, активісти села провели роботи з упорядкування території.  

   – Для всіх це, дійсно, справжнє свято, бо у центрі, де зараз знаходиться майданчик, завжди багато дітей. Тож те, що нам вдалося зробити завдяки участі в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, має важливе значення і принесе неабияку користь нашим дітям, молоді і дорослим, які полюбляють відпочивати у цьому       місці, – наголосив у своєму виступі сільський голова М.Станічний.

    Завдяки участі в обласному щорічному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування користь від реалізації проекту має вся громада, а особливо її маленькі жителі.   

  2

 

 

Організаційний відділ
виконавчого апарату обласної ради

Оголошення Читати всі
2018-11-27
VII МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ПЕРЛИНА FEST»

 Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки підсумкового, звітного за 2018 рік VII Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться у м.Києві 15 грудня 2018 року

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Грудень 2018
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку