54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

25.10.2018

Обласна державна адміністрація оголошує конкурс на посаду директора обласного Будинку художньої творчості (далі - ОБХТ).

Місце розташування ОБХТ: вулиця Фалєєвська, 7, м. Миколаїв.

Основні напрямки діяльності;

Основним напрямом діяльності ОБХТ є надання учням позашкільної освіти з художньо-естетичного напрямку, виявлення, розвиток і підтримка юних талантів і обдарувань, стимулювання творчого самовдосконалення дітей та юнацтва, розвиток художньо-естетичного смаку вихованців (учнів, слухачів). Вимоги до претендентів:

На посаду директора закладу призначається особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менш як 3 роки, у порядку, визначеному законом. Перелік документів та вимоги щодо їх оформлення:

- заява на участь у конкурсному відборі на ім’я голови конкурсної комісії;

- заповнена особова картка працівника за формою П-2 з кольоровою фотокарткою 4x6;

- автобіографія;

- концепція розвитку і функціонування навчального закладу на короткострокову та довгострокову перспективи (у паперовому та електронному вигляді);

- план заходів з підвищення ефективності діяльності навчального закладу (у паперовому та електронному вигляді);

- копія паспорта;

- копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов ’язаних);

- копія трудової книжки, засвідченої відповідно до чинного законодавства;

- копія документів про освіту;

- копія посвідчення про підвищення кваліфікації;

- довідка про відсутність судимості;

- медична довідка щодо не перебування на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров’я;

- згода на обробку персональних даних.

Термін подачі документів: 30 днів з дня оприлюднення оголошення. Документи приймаються за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, кабінет № 223, відділ управління персоналом апарату облдержадміністрації. Довідки за телефонами: 37-34-41, 37- 14 -84.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку