54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* Запрошуємо депутатів обласної ради та мешканців Миколаївської області  19 квітня 2019 року о 17.00 год. взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття місячника заходів до Дня Європи в Україні, які відбудуться на Соборній площі м.Миколаєва.

У СНІГУРІВСЬКОМУ РАЙОНІ СТВОРЕНО ШКОЛУ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН

12.09.2018

 

 

З першого вересня 2018 року в державі стартувала освітня реформа. «Нова українська школа» - це нова методика навчання та освітнє середовище – основні складові нової української школи.

У лютому 2018 року за рішенням Снігурівської районної ради утворено опорний навчальний заклад на базі Снігурівської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №4, який має чотири філії: Снігурівська філія І ступеня №2, Нововасилівська філія І-ІІ ступенів, Кобзарцівська філія І-ІІ ступенів, Юріївська філія НВК.

В 2018-2019 навчальному році в опорному навчальному закладі навчається 460 учнів, 23 старшокласники підвозяться з сільської місцевості.

Заклад забезпечений кваліфікованими педагогічними кадрами. Всі вчителі мають повну вищу педагогічну освіту, 32% з яких мають педагогічні звання, 62% - вчителі з вищою та першою категоріями.

 

Основними завданнями опорного закладу є: впровадження профільного навчання за трьома напрямами - філологічним, інформаційним та природничо-математичним, що дасть можливість 70 учням 10-11 класів поглиблено вивчати українську мову, інформатику та біологію; проведення факультативних занять, спецкурсів, спортивних змагань, конкурсів, предметних олімпіад для учасників освітнього процесу базової та старшої школи; здійснення обміну освітніми послугами через роботу міжшкільних факультативів з англійської та української мов; концентрація та ефективне використання кадрових, інформаційних, матеріальних, фінансових ресурсів, спрямованих на задоволення освітніх потреб учнів; впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

З метою створення належних умов навчання та забезпечення рівного доступу до якісної освіти в травні 2018 року опорний заклад Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст. взяв участь у обласних конкурсах «Кращий опорний заклад» та «Новий освітній простір». За результатами отримав кошти з обласного бюджету загальною сумою 4 млн 100 тис. грн та 1 млн грн з районного бюджету.

За словами очільників району, на сьогодні в закладі зроблено сучасні ремонти кабінетів хімії, фізики, географії, іноземної мови, «Захисту Вітчизни». Проведено торги та укладено угоди на закупівлю в ці кабінети сучасних меблів на загальну суму майже 700,0 тис. грн. Радує те, що в цьому році і батьки і вчителі об’єднали зусилля та роботи розпочалися. Тож на сьогодні для цих класів залишається важливим отримання сучасних засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів, враховуючи вимоги новітніх технологій викладання предметів для повної реалізації основних освітніх програм.

До кінця вересня 2018 року заплановано заміну 80 віконних блоків на суму 800 тис. грн. В стадії завершення проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт холу та першого поверху закладу. Роботи планується провести ще в цьому році.

 

ss

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-04-19
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрація у межах реалізації розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку