54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* В рамках відзначення в області 75-ї річниці вигнання нацистів із території м. Миколаєва та Миколаївської області депутатів обласної ради та мешканців області 28 березня 2019 року о 08.30 год. взяти участь у покладанні квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ф.Ольшанського. Збір учасників заходу з 08.00 год.

Депутат Миколаївської обласної ради Володимир Лісніченко зробив черговий подарунок вихованцям комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей»

18.07.2018

Депутат Миколаївської обласної ради, генеральний директор Южно-Українського енергокомплексу Володимир Лісніченко зробив подарунок вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. 17 липня діти отримали новий стіл для гри в настільний теніс.

Це не перша допомога депутата цій дитячій установі, де проживають діти, які потрапили у скрутні життєві обставини. 2017 року Володимир Лісніченко виділив з депутатського фонду кошти на ремонт Центру, завдяки чому вдалося істотно покращити умови проживання вихованців. Директор Южноукраїнського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Мирослава Мельник зазначає: «Володимир Анатолійович завжди подає нам руку допомоги. Ми тісно співпрацювали з ним у 2017 році. Завдяки депутатській допомозі в навчальному класі були встановлені нові сучасні вікна. Там же і в ізоляторі відремонтовано систему центрального опалювання, а в комп'ютерному класі замінено лінолеум. Капітальний ремонт з повною заміною систем водовідведення, теплопостачання, вікон і керамічної плитки зроблено в пральні».

Під час відвідування Центру 17 липня Володимир Лісніченко завірив, що співпраця з ним продовжиться й у подальшому. Зокрема, належить підготувати проектно-кошторисну документацію на ремонт покрівлі будівлі, де проживають діти. На завершення візиту депутат запропонував організувати екскурсію для вихованців і педколективу Центру на Южно-Український енергокомплекс.

Вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей перебувають в ньому причин, найчастіше не від кращого життя. Тут вони живуть, поки вирішується їхня подальша доля. У Центрі вони проживають не більше 9 місяців стаціонарно, і не більше року за умов денного перебування. Нині тут перебуває 41 дитина, в тому числі 7 - з Южноукраїнська. Інші - з усієї Миколаївщини. Більшість дітей шкільного віку.

 

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-26
«День матері»

Обласний Благодійний фонд «Доброта та Довіра» проводить благодійний концерт «День матері» та благодійну акцію «День матері для особистої матері» у Миколаївському художньому російському драматичному театрі 12 травня об 11.00 залі театру. 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Березень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
25 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку