54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 [email protected]

Відбулося засідання 36-ї позачергової сесії облради: депутати підтримали низку рішень

28.05.2026
У четвер, 28 травня, у онлайн-форматі відбулося засідання 36-ї позачергової сесії Миколаївської обласної ради, під час якого розглянули 10 питань порядку денного. Серед них – питання медичного, майнового, екологічного та адміністративного спрямувань. Участь у засіданні взяли 40 депутатів.

Зокрема, депутати підтримали затвердження акту приймання-передачі майнового комплексу Пологового будинку №3 до обласної власності.

«Фактично ми прийняли заклад на баланс обласної власності. Укотре хочу наголосити, що заклад продовжує працювати у звичному режимі, а у планах – створення центру репродуктивної медицини та перинатального центру третього рівня», – зазначив голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик.

Також підтвердили звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недоцільності об’єднання ДСФУ «Держмолодьжитло» з ПрАТ «Укрфінжитло». Звернення спрямоване на збереження спеціалізованої моделі соціального пільгового кредитування для ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та молодих сімей. Окрім цього, у ньому міститься пропозиція щодо збільшення фінансування державних програм у прифронтових регіонах для забезпечення соціальним та пільговим житлом учасників бойових дій, людей з інвалідністю, ВПО, ветеранів війни та молодих сімей.

Крім того, під час засідання оновили відзнаки обласної ради, подяки та грамоти, відповідно до нової символіки Миколаївщини, а також внесли зміни до програми розвитку місцевого самоврядування та затвердили пам’ятні медалі/коїни Миколаївської обласної ради «Незламна Миколаївщина».

Детальніше ознайомитися з рішеннями та порядком денним можна за посиланням: https://surl.li/sfsgjh
Червень 2026
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку