54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Всесвітній день охорони навколишнього середовища в Очаківському районі

13.06.2018

5 червня в усьому світі відзначили Всесвітній день охорони навколишнього середовища - «День еколога».

З цієї нагоди, у школах Кінбурнської коси працівники з екоосвіти НПП «Білобережжя Святослава» та РЛП «Кінбурнська коса», разом з вчителями, підсумували результати спільних природоохоронних та екоосвітніх заходів за І півріччя 2018 року та визначили найактивніших учасників у наступних номінаціях:

У номінації «Кращий дослідник природи Кінбурна» перемогла Юлія Вакуленко – учениця Василівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Очаківської районної ради з дослідницькою роботою «Спостереження за ластівкою сільською», яка зайняла І місце у обласному етапі конкурсу «Юний дослідник» та ІІІ місце – у Всеукраїнському конкурсі (м. Київ).

У номінації «Добро жменями» серед учнів початкових класів Василівської ЗОШ перемогли Кирило

Калина та Іванна Свистуха, а серед учнів 5-11 класів перемогли Варвара Агафонова та Вікторія Передрій. У номінації «Юний рятівник Кінбурна» переміг четверокласник Василівської ЗОШ Назар Ляшевський. Він зібрав 500 штук відпрацьованих небезпечних батарейок та став абсолютним переможцем акції «Обережно, батарейки!». ІІ місце розділили між собою учні Василівської школи: Юлія Вакуленко та Іванна Свистуха, а ІІІ місце поділили Вікторія Передрій, Ірина Бородіна, та Варвара Агафонова. «Кращою юною рятівницею» Кінбурна серед учнів Покровської школи визнана учениця 3 класу - Єлизавета Книга. Переможцями акції по збору батарейок.

 

У номінації «Кращий вірш про природу Кінбурна» перемогу поділили семикласниці Василівської

ЗОШ: Іванна Семенюк та Варвара Агафонова. У номінації «Юний помічник природи» переможцем став учень 2 класу Покровської ЗОШ Лев Кутіков.

У номінації «Майструю з посмішкою» переміг Юрій Красніков - учень 2 класу Покровської ЗОШ.

У номінації «Кращі спостерігачі за природою» перемогли брати - учні 4 класу Степан та Костянтин Приладишеві. У номінації «Краща ековистава» перемогу одержали учні 7 класу Василівської ЗОШ за виставу Івасик – Телесик також сталі учні Покровської ЗОШ: Лев Кутіков, Юрій Красніков та Олександра Бородіна.

Оголошення Читати всі
2019-01-23
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Миколаївська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір на посаду директора регіонального ландшафтного парку «Тилігульський»

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Січень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
24 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку