54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Медичні заклади Миколаївщини отримають роутери для забезпечення інтернету в укриттях

23.05.2023
Вчора, 22 травня, першу партію бездротових маршрутизаторів Nokia передали на баланс Миколаївської обласної бази спеціального медичного постачання Миколаївської обласної ради.
«Хоча ситуація нині стабільна, але повітряні тривоги в області, на жаль, все ще лунають часто. Проблема інтернету, і в цілому, мережі у сховищах, розповсюджена. Тому ця перша частина буде розподілена за потребами для забезпечення доступу до інтернету в укриттях лікарень Миколаївської області», - зазначив перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик.
Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА Максим Безносенко повідомив, що наразі продовжується збір потреб для технічного забезпечення інтернетом приймальних та інших відділень у медзакладах області.
Обладнання вдалося отримати за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України у співпраці з ГО «Комітет сприяння розвитку інформаційного суспільства», яку у регіоні представляє Юрій Решетнік та БФ «+380» за організаційної підтримки керівника миколаївського офісу UST - Ukraine Support Team Дмитра Тарасенка та позаштатного радника начальника Миколаївської ОВА з питань цифровізації Андрія Зінченко.
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку