54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Енергетики Миколаївщини отримали 6 екскаваторів та високовольтне обладнання, закуплене за кошти Фонду енергетичної підтримки

23.05.2023

Міністерство енергетики передало для потреб енергетиків Миколаївщини чергову партію устаткування для проведення відновлювальних робіт на об’єктах енергетичної інфраструктури. Обладнання закуплене за кошти Фонду енергетичної підтримки України, створеного при Секретаріаті Енергетичного співтовариства.

Зокрема, для потреб Миколаївської ТЕЦ надійшло 5 екскаваторів JCB 3CX та колісний екскаватор Hyundai R180W-9S. Техніка буде використовуватися для проведення ремонтних робіт мереж та обладнання ТЕЦ. Окрім екскаваторів, підприємству також придбано і вже доставлено автокран XCMG 25.

Для потреб АТ «Миколаївобленерго» надійшло високовольтне обладнання, а саме елегазовий вимикач з газом та установкою для заправки.

Міністр енергетики України Герман Галущенко відзначив важливість роботи Фонду енергетичної підтримки для українських енергетиків та подякував єврокомісару з питань енергетики Кадрі Сімсон та директору Секретаріату Енергетичного співтовариства Артуру Лорковські за допомогу і організацію роботи Фонду.

«Енергетична інфраструктура країни, зокрема Миколаївщини, була суттєво пошкоджена через окупацію, обстріли, бойові дії. Обладнання, закуплене міжнародними партнерами для допомоги енергосектору, допоможе не тільки пришвидшити відновлення зруйнованої інфраструктури, а й ефективніше підготуватися до нового опалювального сезону», - зазначив очільник Міненерго.

Станом на сьогодні до Фонду надійшло понад 155,8 мільйона євро. Очікуються ще понад 63 мільйони євро від країн, які вже задекларували ініціативу про поповнення Фонду. Наразі закуповується обладнання для 41 української компанії паливно-енергетичного комплексу. Це компанії, які забезпечують генерацію, передачу, розподіл електричної енергії, зберігання, розподіл і транспортування природного газу, а також компанії видобувної галузі.

 

За інформацією http://surl.li/hfrjy

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку