54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

До Вознесенська напередодні Міжнародного Саміту міст та регіонів приїздила делегація з Естонії

21.04.2023

Напередодні Міжнародного Саміту міст і регіонів в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик зустрів на Миколаївщині делегацію з Естонії, а саме – Волості Ляене-Харю.

Вони приїздили саме до Вознесенську, адже це місто-побратим їхньої волості. У рамках візиту оглянули об’єкти, зруйновані ворогом, об’єкти цивільної інфраструктури, школи, бомбосховища тощо.

«Ця волость стала однією з перших іноземних партнерів, що почали допомагати Вознесенщині. На сьогодні там прихистили більше 500 українських біженців. Їм всебічно допомагають не лише базовими потребами, а й влаштовують культурні заходи. Угода про співпрацю між Вознесенською міськрадою та Муніципалітетом Волості вже підписана, тож робота триває!» – розповів Антон Табунщик.

Міста вже працюють над організацією візиту молодіжної групи до Естонії для участі в літньому таборі. У подальшому сторони планують поглиблювати та розширювати сфери співпраці за напрямками, що для цих міст спільні. А саме – енергоефективність, діяльність молодіжних формувань, соціальне обслуговування, урбанізація та розбудова «SmartEnCity».

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку