54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Пишаюся командою органів місцевого самоврядування Миколаївщини!

07.12.2022

Сьогодні, 07 грудня голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом з очільником Снігурівської міської військової адміністрації Іваном Кухтою, депутатами Миколаївської обласної ради, керівниками ТГ, правоохоронцями та громадськістю до Дня Місцевого Самоврядування  урочисто підняли прапор над звільненою Снігурівкою.    

«Ми не випадково обрали для святкування саме Снігурівку. Це, як регіональний символ незламності нашого регіону! 8 місяців мешканці Снігурівки потерпали від варварських дій російських окупантів. Але весь цей час вони зберігали віру та чекали… Перше, що зробили орки, коли захопили Снігурівку – зняли наш прапор та повісили свою ганчірку. Тікаючи з міста, вони просто знесли флагштоки на площі, але ми їх відновили та підняли наш символ незламності!», - зазначила Ганна Замазєєва. 

Також під час урочистостей Ганна Замазєєва нагородила відзнаками Миколаївської обласної ради «Хрест Святого Миколая» правоохоронців та працівників ДФТГ, які  брали участь у звільненні Снігурівки, сіл та селищ навколо. Окремо відзнаками нагородили представників місцевого самоврядування – голів ОТГ.   

«Керівники наших ТГ довели, що у будь-яких умовах залишаться з громадою та піклуватимуться про людей. З перших днів вторгнення рф вони залишалися на місцях, забезпечували життєдіяльність людей, які колись висловили їм свою довіру. Ризикуючи своїм життям та свободою, тримали стрій у своїх громадах», - розповіла голова облради.   

Вона акцентувала, що неодноразово, спілкуючись з представниками міжнародної спільноти у Конгресі Місцевих та регіональних Влад Ради Європи, чула слова захоплення з їхнього боку місцевим самоврядуванням в Україні – тими людьми, які вже майже рік доводять, що вони є взірцем самовідданості служінню людям.    

«Саме представники місцевого самоврядування знаходяться найближче до людей, найкраще знають їхні проблеми та готові зробити все, щоб їх вирішити. Викрадення депутатів, голів громад та знищення будівлі Миколаївської обласної ради російськими терористами не зламали нас! От і тепер, у Снігурівці, ми бачимо чергове підтвердження цьому. Наш колега, депутат Миколаївської обласної ради Іван Кухта, взяв на себе відповідальність і очолив Снігурівську міську військову адміністрацію. Тепер у нього багато викликів, але, впевнена, він з ними усіма впорається. А ми всі будемо допомагати!», - акцентувала Ганна Замазєєва.     

Зараз, завдяки працівникам комунальних служб, у Снігурівці потрохи з’являється світло та вода. Тривають роботи з облаштування зруйнованих ділянок автомобільної дороги. Відновлено один із мостів через магістральний канал. Поновлюється робота Пенсійного фонду, снігурівчани почали отримувати пенсії. Запрацював місцевий гуманітарний штаб.     

«Пишаюся нашою великою командою органів місцевого самоврядування Миколаївщини!   І нехай усі у світі знають, що наш Прапор, неодмінно, замайорить над усією суверенною територією України! Наші ЗСУ наближають цей момент щоденно, а ми, як представники місцевого самоврядування, зробимо усе необхідне для скорішого відновлення життєдіяльності Миколаївщини!», наголосила Ганна Замазєєва.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку