54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Законопроект, який удосконалює порядок укладання договорів про співробітництво громад, прийнятий за основу

17.08.2022

16 серпня Верховна Рада України прийняла за основу розроблений Мінрегіоном законопроект про внесення змін до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» щодо упорядкування окремих питань співробітництва територіальних громад №5742.

Запропоновані у законопроекті норми сприятимуть ефективнішій організації міжмуніципального співробітництва та реалізації громадами спільних проектів для покращення якості надання публічних послуг жителям та розвитку територій.

Проект Закон пропонує:

  • запровадити можливість приєднання територіальних громад до вже організованого співробітництва за спрощеною процедурою шляхом укладення додаткового договору;
  • ввести поняття змішаного договору про співробітництво, в якому можуть міститися елементи різних форм співробітництва;
  • встановити можливість проводити засідання комісій з підготовки проекту договору про співробітництво, а також громадських обговорень щодо організації співробітництва у дистанційній формі.

Як повідомлялося, 8 вересня 2021 року парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді проєкт закону №5742 прийняти за основу.

 

https://decentralization.gov.ua/news/15348

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку