54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Гордість за місцеве самоврядування. Гордість крізь сльози, - Ганна Замазєєва під час виступу на Моніторинговому комітеті поділилася реальними історіями роботи голів громад

02.07.2022

30 червня голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва виступила перед членами Моніторингового комітету Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та поділилася реальними історіями про представників місцевого самоврядування Миколаївщини.

Під час своєї промови Ганна Замазєєва розповіла про голів громад, які залишилися сам на сам з людським горем та не покинули мешканців у найважчі, воєнні, часи. Про тих, хто особисто допомагає ховати односельчан після прильотів ворожих ракет, бо більше цього робити нікому. Про тих, хто ризикуючи своїм життям та свободою особисто доставляє найнеобхідніше в окуповані села своїх громад.

Про представників місцевого самоврядування Миколаївщини, які не дивлячись на постійну загрозу смерті підтримують та роблять усе можливе для забезпечення життєдіяльності людей, які колись висловили їм свою довіру.

«Під час війни все це відчувається особливо гостро. І зараз так працює 80% місцевого самоврядування Миколаївщини! Викрадення депутатів, голів громад та знищення будівель регіональних влад російськими терористами вкотре підтверджує наскільки представники місцевого самоврядування важливі. Бо вони знаходяться найближче до людей.

Згадуючи усі історії голів громад та депутатів, з неприхованими емоціями, з трибуни сказала, що щиро пишаюся бути представником місцевого самоврядування Миколаївщини. Пишаюся бути частиною неймовірно відважної та сильної духом команди, яка об’єдналася і, щоденно, своєю працею наближає нашу спільну перемогу!», - наголосила Ганна Замазєєва.

У своєму дописі на офіційних сторінках Ганна Замазєєва зазначила, що її переповнює гордість.

«Гордість за наше місцеве самоврядування! Гордість крізь сльози. Саме це відчуття досі переповнює мене після оплесків і слів захоплення від європейських колег на адресу тих голів ОТГ та депутатів місцевих рад, які сьогодні, на місцях, продовжують допомагати людям! Людей з сильною громадянською позицією!», - акцентувала голова облради.

Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку