54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Відбудуємо Миколаївщину разом!

19.05.2022

Майже з перших днів військової агресії росії Миколаївщина перебуває в епіцентрі бойових дій.

Задля недопущення гуманітарної катастрофи Миколаївська облрада постійно займається забезпеченням гуманітарної допомоги, співпрацюючи з благодійними фондами, у тому числі й міжнародними.

19 травня, в Києві, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками гуманітарної організації ReliefAid (Нова Зеландія).

«Сьогодні плідно попрацювали з представниками новозеландського фонду ReliefAid. Розповіла та показала їм наслідки «асвабадітельной операции» рашистів, завдяки якій в області пошкоджено більш 2500 домогосподарств. В тому числі дитячих садочків, шкіл та лікарень», - повідомила у мережі Фейсбук голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Як результат - фонд ReliefAid готовий надати допомогу громадам Миколаївщини, які щоденно потерпають від атак окупантів.

«Обговорили та узгодили усі деталі співпраці та вже направила листа від обласної ради на наші територіальні громади з чітким алгоритмом отримання допомоги. Вже починаємо збирати від наших ТГ данні по потребах. Тож, якщо ваш будинок можна відремонтувати самотужки і ви потребуєте допомоги будматеріалами та іншим - звертайтеся до голів ТГ для надання інформації. Або за телефоном: 0800300520», - зазначила Ганна Замазєєва.

Допомога буде надана у вигляді наборів для здійснення тимчасового ремонту пошкодженого майна (прикрити отвори у стінах, вікнах, на даху тощо), полегшити ремонтні роботи, а саме:

брезент розміром 4х6 м (2 од.);

набір інструментів для його кріплення та інших робіт (молоток, пилу, лопату, кірку, кусачки, криву голку для щільних тканин, кріплення тощо);

відро з кришкою;

ліхтар на сонячній батареї;

мотузку;

термоковдру (2 од.);

складну каністру на 10 л (2 од.).


Довідково:

ReliefAid – це міжнародна гуманітарна організація, яка прагне врятувати життя та полегшити страждання цивільного населення територіальних громад, які постраждали від збройних конфліктів та стихійних лих, шляхом незалежних та неупереджених гуманітарних дій.
Діяльність ReliefAid керується принципом незалежності та неупередженості. Гуманітарна місія діє на основі потреб цивільного населення, незалежно від релігійних та політичних переконань, раси та статі.
ReliefAid покладається виключно на приватні пожертви і не отримуємо жодного фінансування з урядових джерел і є зареєстрованою благодійною організацією в Комісії благодійності Нової Зеландії.

Червень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку