54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва : Багаторічне питання ремонту дороги до села Горохівка нам вдалося вирішити за два місяці

25.08.2021

Для жителів Воскресенської ОТГ відновили аварійну дорогу, яка веде від траси Н-11 до села Горохівка.

Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва у мережі Фейсбук.

Вона зазначила, що більш десяти років мешканці села Горохівка зверталися до влади з проханням відремонтувати дорогу О-151113 (від адміністративної дороги Н-11 до Горохівки). Вздовж дороги, яка з року в рік знаходиться в критичному стані, розташовані багато підприємств (зернотрейдери, нафтопереробні, асфальтні заводи тощо). В свою чергу, фури їдуть до них суцільним потоком і вщент руйнують дорогу. За минули роки влада так і не змогла вирішити це питання.

«10 років пил від розбитого асфальту летів у їх оселі, а швидкі і маршрутки не могли доїхати. 10 років дістатися до ЖД станції «Горохівка» було справжнім подвигом. Коли люди у черговий раз перекрили трасу, я відразу ж поїхала особисто розібратися у цьому питанні. Поспілкувалася з місцевими мешканцями. Побачила той жах, з яким їм доводилося стикатися щодня», - повідомила Ганна Замазєєва.

В березні цього року, після зустрічі з мешканцями Воскресенської ОТГ Ганною Замазєєвою, було ініційовано засідання транспортної комісії на якої прийнято рішення, що у липні буде розпочато ремонт дороги у районі села Горохівка у рамках експлуатації. Оскільки це тимчасова міра, паралельно також буде готуватися проект на будівництво дороги від траси Н-11 до залізничного переїзду. Попередньо дорогу планується відремонтувати за технологією ресайклінг (нижній шар у бетоні, верхній – асфальтове покриття).

На сьогодні ремонт завершено. «Сьогодні у Горохівку вже можна легко дістатися. Нове асфальтобетонне покриття постелено. Підсилення основи дороги допоможе витримувати навантаження від фур. До жителів, нарешті, може доїхати швидка допомога, маршрутка або, елементарно, машина з продуктами для магазину. Так символічно, що саме до Дня Незалежності України ремонт покриття завершився. Адже комфорт і здоров'я жителів Миколаївщини - мій пріоритет», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку