54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На нараді розглянули екологічний стан та питання ремонту доріг на території села Горохівка

03.06.2021

Сьогодні, в Миколаївській облраді відбулася нарада щодо питання ремонту дороги у районі села Горохівка, а також екологічної проблеми, яка виникла внаслідок роботи місцевих заводів.

У обговоренні взяли участь голова облради Ганна Замазєєва, голова постійної комісії облради з питань медицини Ірина Шабільянова, голова комісії з питань екології Алла Ряжських, голова комісії з питань антикорупційної політики Денис Андрєєв, голова транспортної комісії Іван Кухта, голова бюджетної комісії Віталій Гомерський, представники облдержадміністрації, Воскресенської селищної ради, Держекоінспекції, Держпродспоживслужби, а також представники бізнесу та місцеві жителі.


У ході наради обговорюючи питання ремонту дороги прийнято рішення, що у червні-липні цьогоріч буде відремонтовано дорогу у районі села Горохівка у рамках експлуатації. Оскільки це тимчасова міра, паралельно також буде готуватися проект на будівництво дороги від траси Н-11 до залізничного переїзду. Попередньо дорогу планується відремонтувати за технологією ресайклінг (нижній шар у бетоні, верхній – асфальтове покриття). Наступного тижня ці пропозиції будуть розглянуті на транспортній комісії облради.


Стосовно проблеми екології- місцеві жителі скаржаться на викиди поряд розташованих підприємств. Представник Держекоінспекції розповів, що на сьогодні вже проведено перевірки декількох підприємств та виписано приписи, проте, на жаль, це не вирішує проблему системно. Саме тому необхідно придбати пересувну лабораторію, яка надасть змогу заміряти повітря поряд з підприємствами у будь-який час. В.о. начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитро Мац повідомив, що на сьогодні на закупівлю пересувної лабораторії виділено кошти й невдовзі буде оголошено тендер на її закупівлю, за результатами якого у серпні ми вже зможемо отримати переможця.


"Жителі громади хвилюються стосовно того, аби проблеми дійсно вирішили, а не відклали їх вирішення на довгі роки, як це було раніше. Я, безумовно, розумію обурення місцевих жителів, оскільки щоденно вони страждають від великого потоку вантажівок, пилу, викидів місцевих заводів та сміття, яке залишають водії фур. Люди втомилися, а тому ми маємо докласти усіх зусиль аби якнайскоріше вирішити їх проблеми", - зазначила голова обласної ради Ганна Замазєєва.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку