54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Жителі Миколаївської області повинні знати, що вони мають право вибору газопостачальника

18.01.2021

Сьогодні голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва та голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім провели відеоселекторну нараду із представниками місцевої влади та громад з нагоди підписання Меморандуму про співробітництво між Миколаївською обласною державною адміністрацією, Миколаївською обласною радою та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

У нараді також взяли участь перший заступник голови Миколаївської обласної ради Володимир Фроленко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін, заступник міського голови Дмитро Лазарев, в. о. начальника відділу з питань організації надання адміністративних послуг ОДА Марія Непомняща та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Нагадаємо, що 15 січня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва та голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім підписали меморандум про співпрацю із директором Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» Максимом Рабіновичем.

Згідно з Меморандумом розпочато процес створення платформ знань про відкритий ринок газу в Україні. Також проводиться роз’яснювальна діяльність, спрямована на обізнаність населення про можливості побутового споживача природного газу та порядку здійснення зміни постачальника.

На нараді обговорили можливі шляхи комунікації, щоб якнайшвидше допомогти населенню обрати найвигіднішого постачальника газу.

«Ринок відкритий, ми повинні провести роз’яснювальну роботу з населенням, щоб вони змогли обрати свого постачальника і найвигіднішу ціну. У найближчий час буде проведено наради з керівниками усіх фракцій. Ми долучимося до усіх заходів і будемо допомагати вам на місцях. Ціна, яку впровадив КМУ, і яку обмежено на рівні 6.99 грн - це лише тимчасово. Тому у нас є два місяці, це невеликий термін, та ми повинні встигнути провести роз’яснювальну роботу з населенням Миколаївської області. Жителі регіону повинні знати, що вони мають право вибору газопостачальника», - зазначила Ганна Замазєєва.
Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім розповів, що усі базові вимоги які необхідні для зміни газопостачальника будуть надіслані до усіх громад.

Крім цього у ході наради також підіймалось питання щодо зміни постачальника електроенергії. Віталій Кім зазначив, що це також нагальне питання яка зараз відпрацьовується та у найближчий час буде запроваджено у роботу.

Стосовно збереження пільгового тарифу на електроенергію для жителів 30-кілометрової зони біля АЕС Ганна Замазєєва нагадала, що Миколаївською обласною радою направлено відкритого листа до Прем’єр-міністра України щодо повернення пільг.

ФОТО 

Події
Пряма трансляція

Засідання постійної комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації 

----------------------------

На підставі розпорядження голови обласної ради від 23.02.2021 року №16-р  час проведення пленарного засідання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання перенесено  з 10.00 на 11.00 годину 16 березня 2021 року

На підставі розпорядження голови обласної ради від 16.02.2021 року №14-р 
дата проведення пленарного засідання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання переноситься на 16 березня 2021 року

 

На підставі розпорядження голови обласної ради від 08.02.2021 року №7-р 
04 березня 2021 року, о 10 годині,
в сесійному залі обласної ради відбудеться  четверта сесія обласної ради восьмого скликання 

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Лютий 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку