54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ВІТАННЯ ГОЛОВИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ДНЕМ ЄВРОПИ

16.05.2020

Сьогодні, 16 травня, в Україні відзначається День Європи – символ того, як успішна співпраця між державами може ґрунтуватися на принципах миру, єдності, сповідування спільних цінностей та інтересів. Ми-українці і наша держава є частиною творення європейської цивілізації, тому сьогодні впевнено демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання всіх нас -українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим, вистражданим шість років тому під час Революції Гідності. І ніхто не може заперечити нашого права на це. Я переконана, що лише разом ми зможемо захистити і успішно пройти шлях до утвердження європейських цінностей і стандартів. Європейський маршрут – потужний стимул модернізації економіки, створення додаткових можливостей для виходу наших підприємств на зовнішні ринки і залучення інвестицій.

         Нехай цей день подарує Вам безліч приємних миттєвостей, щирих поздоровлень і вражень. Міцного здоров'я, благополуччя і тепла Вам і вашим близьким!

Пам`ятаймо, Європа починається не за кордоном України, а у серці кожного українця. Зі святом!

 

Голова Миколаївської обласної ради

Вікторія Москаленко

Оголошення Читати всі
2020-11-06
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку