54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

«БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ»: У МИКОЛАЄВІ ДІТЯМ ЗАГИБЛИХ АТОВЦІВ ВРУЧИЛИ ПАМ'ЯТНІ ОБЕРЕГИ

16.02.2020

16 лютого в Миколаївському обласному будинку художньої творчості вручили пам’ятні іменні обереги “Батьківське серце” дітям загиблих учасників АТО/ООС. Почесний президент військово-цивільної спілки “Бойове братерство України” Павло Жебрівський розповів, що це одна з акцій організації, яка була заснована у січні минулого року. Сьогодні в Україні проживає близько шести тисяч дітей, які в наслідок російсько-української війни втратили своїх мам і татусів. За ініціативи «Бойового братерства України» прийнято рішення цим дівчаткам і хлопчикам вручати срібний кулон-оберіг у вигляді серця, обрамленого терновим вінком з краплинкою крові.

                «Цим проектом ми переслідуємо три цілі. По-перше, ми хочемо, щоб ці діти відчували себе дітьми справжніх героїв, які віддали своє життя заради територіальної цілісності і незалежності країни. По-друге, хочемо розбудити жителів держави. Ніхто крім нас самих тут не побудує заможне майбутнє. Лише полюбивши один одного, пробачивши один одному суперечності, адже ніхто з нас не є янголом, ми доб’ємося результату. Ну і останнє, це звернення до нашої влади»,- каже Павло Жебрівський.

                Підтримати матусь і дружин, діточок загиблих захисників до Миколаївського обласного будинку художньої творчості приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко.

                «Сьогодні хочу звернутися і подякувати матусям і дружинам загиблих захисників територіальної цілісності держави. Хочу, щоб Ви всі знали – Ви не самі. Завжди можете розраховувати на підтримку депутатського корпусу Миколаївської обласної ради, мою особисту підтримку. Будьте впевнені-ми поруч. Поруч і людина, яка стала мені майже рідною, мій радник, матуся загиблого військовослужбовця 79-ої ДШМБР Вікторія Матієнко. Ви завжди можете на нас розраховувати. Цю підтримку надаємо і будемо надавати і діткам»,- зазначила Вікторія Вікторівна Москаленко, звертаючись до присутніх на церемонії.

                До Миколаївщини привезли трохи більше 130 таких оберегів для діток всього регіону. Найбільшу кількість кулонів – 250 вручили на Житомирщині, Майже 240 оберегів вже отримали дітлахи з Волині, побували хлопці з «Бойового братерства України» і на Херсонщині. До квітня планують об’їхати всю Україну.

Оголошення Читати всі
2020-03-19
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку