54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ»: У МИКОЛАЄВІ ДІТЯМ ЗАГИБЛИХ АТОВЦІВ ВРУЧИЛИ ПАМ'ЯТНІ ОБЕРЕГИ

16.02.2020

16 лютого в Миколаївському обласному будинку художньої творчості вручили пам’ятні іменні обереги “Батьківське серце” дітям загиблих учасників АТО/ООС. Почесний президент військово-цивільної спілки “Бойове братерство України” Павло Жебрівський розповів, що це одна з акцій організації, яка була заснована у січні минулого року. Сьогодні в Україні проживає близько шести тисяч дітей, які в наслідок російсько-української війни втратили своїх мам і татусів. За ініціативи «Бойового братерства України» прийнято рішення цим дівчаткам і хлопчикам вручати срібний кулон-оберіг у вигляді серця, обрамленого терновим вінком з краплинкою крові.

                «Цим проектом ми переслідуємо три цілі. По-перше, ми хочемо, щоб ці діти відчували себе дітьми справжніх героїв, які віддали своє життя заради територіальної цілісності і незалежності країни. По-друге, хочемо розбудити жителів держави. Ніхто крім нас самих тут не побудує заможне майбутнє. Лише полюбивши один одного, пробачивши один одному суперечності, адже ніхто з нас не є янголом, ми доб’ємося результату. Ну і останнє, це звернення до нашої влади»,- каже Павло Жебрівський.

                Підтримати матусь і дружин, діточок загиблих захисників до Миколаївського обласного будинку художньої творчості приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко.

                «Сьогодні хочу звернутися і подякувати матусям і дружинам загиблих захисників територіальної цілісності держави. Хочу, щоб Ви всі знали – Ви не самі. Завжди можете розраховувати на підтримку депутатського корпусу Миколаївської обласної ради, мою особисту підтримку. Будьте впевнені-ми поруч. Поруч і людина, яка стала мені майже рідною, мій радник, матуся загиблого військовослужбовця 79-ої ДШМБР Вікторія Матієнко. Ви завжди можете на нас розраховувати. Цю підтримку надаємо і будемо надавати і діткам»,- зазначила Вікторія Вікторівна Москаленко, звертаючись до присутніх на церемонії.

                До Миколаївщини привезли трохи більше 130 таких оберегів для діток всього регіону. Найбільшу кількість кулонів – 250 вручили на Житомирщині, Майже 240 оберегів вже отримали дітлахи з Волині, побували хлопці з «Бойового братерства України» і на Херсонщині. До квітня планують об’їхати всю Україну.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку