54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ, МОЛОДИМ РОДИНАМ ТА РОДИНАМ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ГРОМАДЯН ВРУЧИЛИ КЛЮЧІ ВІД КВАРТИР

22.11.2019

22 листопада радники голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак і Вікторія Матієнко, за дорученням голови обласної ради Вікторії Москаленко, взяли участь в урочистій церемонії вручення ордерів і ключів щасливим власникам квартир у багатоповерховому будинку в мікрорайоні «Північний» Миколаєва по вул. Архітектора Старова 27-а. Пільгові довготермінові кредити, державну підтримку регіонального управління Держмолодьжитла, відповідно до умов програми пільгового молодіжного кредитування та програми Доступного житла, отримали молоді сім’ї, учасники антитерористичної операції та родини внутрішньо переміщених громадян. Зі справжнім родинним святом власників житла привітав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

         «Дуже часто про наше місто говорять багато негативу. Насправді, Миколаїв за рівнем виділення бюджетних коштів, згідно з програмою Доступне житло, є другим в Україні. На першому місці тільки Харків. Але його бюджет разів у десять більший за наш. Необхідність реалізації цієї програми розуміють представники депутатських корпусів Миколаївської міської та обласної рад»,- заначив, вітаючи новоселів Олександр Сєнкевич.

         Спорудження об’єкту розпочато у 2016-му на виконання державних житлових програм.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку