54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У МИКОЛАЄВІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ НА ЧЕСТЬ КАЛИНОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА

13.11.2019

Меморіальну дошку загиблому учаснику війни на Сході України Калиновському Олександру відкрили сьогодні у Миколаєві. Її встановлено на фасаді будинку в якому мешкав разом з батьками загиблий військовослужбовець.

         Віддати данину пам’яті і поваги Героєві, підтримати його батьків приїхали радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, друзі Олександра, вчителі школи в якій він навчався, бойові побратими.

         За особисту мужність та самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі Указом Президента України Олександр Калиновський нагороджений орденом «За мужність» третього ступеню.

         «Протягом п’яти років у нас іде неоголошена війна. І досі дехто не розуміє, що відбувається у нашій країні. Хтось і сьогодні асоціює Росію з радянським союзом – дитинством, юністю. І люблять ту Росію, яка сьогодні вбиває кращих синів України. Не потрібно нікому доводити, що саме російські війська перебувають на території України і окупували її частину. Свідоме товариство це розуміє і гостро засуджує. Можна багато говорити про патріотизм і вірність країні, але батькам загиблого воїна нічого не допоможе. Вони втратили сина. В їх пам’яті він залишиться усміхненим і молодим. Роки зо три тому я думав, що не варто встановлювати меморіальні дошки. Думав, що встигнемо це зробити, коли війна закінчиться. Але згодом прийняли рішення це робити. І будемо продовжувати, щоб нагадувати, що сьогодні війна іде»,- зазначив Миколаївський міський голова.

         «Мені пощастило служити із Сашком в нашій славетній 72-ій бригаді. Ворог нас називав «чорною» бригадою. І небезпідставно. Сашко був одним із нас. Він був «чорнобригадівець». У той день вони пішли, щоб протистояти ворожій диверсійній групі. Це було під Петрівським. Це було там, де сьогодні хочуть відвести війська. Це я говорю для тих, хто забуває, що війна йде. І тоді цю групу чекали. Ми думаємо, що їх зрадили і видали. Про вихід стало відомо ворогу. На них чекали. Вони загинули Геройські. Тут сьогодні чимало молоді. Я тішуся з того, що ви сьогодні прийшли вшанувати Сашка. Ви повинні розуміти, що його чин і дії, які відбуваються на Сході заради вас. Щоб вам вільно і спокійно у цій країні жилося. Щоб ви вчилися і будували своє майбутнє»,- поділився думками побратим Калиновського Олександра Ігор Домбровський.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку