54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

РОБОЧА ПОЇЗДКА РАДНИКІВ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ ДО ПЕРВОМАЙСЬКА

13.11.2019

6 листопада голова обласної ради Вікторія Москаленко, радники голови обласної ради Вікторія Матієнко і Оксана Корсак зустрічалися з мамами і дружинами загиблих на Сході захисників України. Під час спілкування порушувалися проблемні питання, які потребували безпосереднього втручання Вікторії Вікторівни. Того дня голова обласної ради дала доручення радникам детально вивчити всі озвучені жінками ситуації. Майже за тиждень, 12 листопада, на його виконання Вікторія Матієнко і Оксана Корсак з робочою поїздкою вирушили до Первомайська і Южноукраїнська.

         Зокрема у Первомайську вони з’ясовували обставини інциденту, який стався на місцевому автовокзалі із Юлією Горобець, мамою загиблого воїна Сергія Горобця. Тоді касир відмовилась продавати пільговий квиток, чим порушила законне право члена родини учасника бойових дій на пільговий проїзд у пасажирському транспорті.

         До розв’язання конфлікту, разом із представниками обласної ради, долучилися матері загиблих воїнів Миколаївщини, військовослужбовці і спеціалісти Укртрансбезпеки в Миколаївській області.

         Винуватиця сутички так і не змогла пояснити членам делегації причини своєї поведінки. Натомість касир первомайської автостанції знову поводила себе дуже зухвало. Не цураючись гострих висловлювань, працівниця нахабно демонструвала повну зневагу до людей і Юлії Горобець. Між іншим, свідком цього ганебного діалогу був начальник Первомайського автовокзалу Віталій Яровий. Згідно з його поясненнями касирка ввела його в оману. Деталі вечірньої суперечки вона пояснювала діаметрально протилежно. А ось за словами Первомайських службовців Патрульної поліції це вже не перша скарга, яка надходить від користувачів послуг місцевої автостанції на порушення прав членів родин загиблих учасників АТО. Наразі йдеться про відмову у пільговому проїзді. Надалі питання буде розглянуте на транспортній комісії обласної ради.

Порушення чинного законодавства України є неприпустимим. Усі права членів родин загиблих Героїв мають бути забезпечені.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку