54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ СТАТУСУ ОБ'ЄКТА, ЯКИЙ НЕ ПІДЛЯГАЄ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗА МИКОЛАЇВСЬКОЮ ОБСЕРВАТОРІЄЮ

03.10.2019

   Головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко вжито негайних заходів щодо збереження статусу об'єкта, який не підлягає приватизації за науково-дослідним інститутом "Миколаївська астрономічна обсерваторія".

   02 жовтня 2019 року Верховною Радою України визнано таким, що втратив чинність "Закон України про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації", яким у 1999 році Миколаївську астрономічну обсерваторію було включено до переліку об'єктів, які не підлягають приватизації.

   Керівництво обсерваторії, депутати обласної ради та громадськість суттєво занепокоєні таким рішенням Верховної Ради України та можливістю приватизації унікального науково-дослідного інституту, яка ставить під загрозу його подальшу долю.

   Наразі звернення голови обласної ради, направлене народним депутатам України, обраним від Миколаївщини, голові Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України спрямоване на налагодження спільної конструктивної співпраці з питання недопущення приватизації обсерваторії, яка має важливе історичне значення для Миколаївщини та України в цілому.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку