54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА МИКОЛАЇВЦІВ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

30.09.2019

01 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це й ще День Ветерана.

         День людей похилого віку та День Ветерана – дуже добре, актуальне і світле свято. Таким чином привертається увага суспільства, представників влади та органів місцевого самоврядування до проблеми людей поважного віку.

         30 вересня у Миколаївському обласному палаці культури за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, заступника голови Миколаївської обласної ради Андрія Кротова, заступника голови облдержадміністрації Олександра Трайтлі, Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича відбулась зустріч з активістами ветеранського руху Миколаївщини з нагородженням та святковим концертом.

         «Сьогодні дуже приємний день. День, коли ми всі можемо згадати, зателефонувати або відвідати своїх бабусь та дідусів. Вони надавали і надають поради, якими ми потім користуємося протягом життя. Варта поваги і їх працездатність.

         Хочу сказати, що на Миколаївщині, у районах області дуже потужний ветеранський рух. Я з багатьма керівниками спілкувалася і продовжую підтримувати зв’язок, дізнаюся про їх потреби.

         У це свято хочу від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради сьомого скликання подякувати Вам за все. Побажати здоров’я, сил та наснаги. Ви для молодих є прикладом. Дякую за те, що Ви нам передаєте і прищеплюєте підростаючому поколінню любов до життя, любов до праці, любов до своєї країни. Низький уклін Вам за все! Зі святом!»,- зазначила у своєму вітальному слові голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Цього дня за вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту та реабілітації ветеранів війни, військово-патріотичне виховання молодого покоління, участь у ветеранському русі на Миколаївщині та активну життєву позицію відзнакою Миколаївської обласної ради – "Хрест Святого Миколая" нагороджено голову організації ветеранів Доманівського району Миколаївської області Раїсу Олександрівну Осадчук. Також оголошено подяки обласної ради за активну участь та особистий внесок у розвиток ветеранського руху на Миколаївщині, високу громадську свідомість, патріотичне виховання молодого покоління, сприяння вирішенню проблем людей похилого віку та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана:

АНТОНЕВИЧ

Аллі Миколаївні

 

-

голові ветеранської організації Новоодеського району Миколаївської області

 

ДОНЧЕНКО

Марії Миколаївні

 

-

голові ветеранської організації Веселинівського району Миколаївської області

 

МАЗУРУ

Віктору Феліксовичу

 

-

голові ветеранської організації міста Вознесенськ

МАМЕДОВУ

Гаміду Мізамедіновичу

 

-

голові ветеранської організації Братського району Миколаївської області

 

 

 

 

 

ПЛОХОНІНІЙ

Ользі Іванівні

-

голові ветеранської організації Єланецького району Миколаївської області

 

ПОНОЧЕНЮК

Павліні Семенівні

-

голові ветеранської організації міста Первомайськ

 

РИЗУК

Марії Григорівні

-

голові ветеранської організації Казанківського району Миколаївської області.

 

 

 

 

 

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку