54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ПОВОДЖЕННЯ З МУНІЦИПАЛЬНИМИ ТА ПРОМИСЛОВИМИ СТІЧНИМИ ВОДАМИ

26.02.2019

9-10 квітня 2019, у м. Київ, компанія «Бізнес-Форум» проводить міжнародну галузеву виставку обладнання та технологій для поводження з муніципальними та промисловими стічними водами «Waste Water Management 2019».
Адреса проведення: ВЦ «АККО Інтернешнл», проспект Перемоги, 40-Б (парк Пушкіна), ст. метро «Шулявська»
У заході 2018 року прийняли участь близько 800 фахівців галузі з 25 країн світу
Запрошуємо Вас та профільних фахівців Миколаївської обласної Ради відвідати виставку та взяти активну участь у Діловій програмі заходу.
В Ділова програмі заходу представляються нові технології та обладнання, розглядаються і обговорюються реформи законодавства, інвестиційні можливості, гострі питання, рішення розвитку галузі та регулювання впливу на довкілля і на водні ресурси країни.
Також звертаємося з проханням проінформувати про захід з можливістю участі (безкоштовно) профільні підприємства, установи, організації та об'єднання Миколаївської обласної Ради.
До участі у заході запрошуються: міжнародні постачальники техніки, обладнання та технологій поводження зі стічними водами, профільні Міністерства, профільні Комітети Верховної Ради, регіональні і муніципальні органи влади, представники органів державного і муніципального екологічного контролю, екологічні лабораторії, водоканали, промислові підприємства, порти, філії Укрзалізниці, фінансові інститути, дипломатичні представництва, проектно-інжинірингові, будівельні організації, генеральні підрядники, громадські організації
Участь у заході безкоштовна.

ОГОЛОШЕННЯ

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку