54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

«ВІД НАШОЇ ПІДТРИМКИ ЗАЛЕЖИТЬ РОЗВИТОК ТАЛАНТІВ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДВІДАЛА КАЛИНІВСЬКУ МУЗИЧНУ ШКОЛУ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ

20.02.2019

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко відвідала з робочим візитом Калинівську музичну школу. Як депутат, обраний громадою представляти інтереси в обласній раді, Вікторія Вікторівна постійно опікується проблемами закладу дозвілля Калинівки. На сьогоднішній день школу відвідують 76 дітей, а з урахуванням двох філій, свій вільний час ефективно використовують 136 юних вітовчан. Тут функціонують музичне, хореографічне та вокальне відділення. . Постійними учасниками і переможцями конкурсів і фестивалів є дует «Калинівські промінчики», хореографічний колектив «SVIT-Танок»- керівник Тетяна Дмитрівна Кулик. Не відстають від своїх дітей і молоді матусі. Калинівські активістки вирішили не витрачати час і організували свій танцювальний ансамбль «Mom Dance». Незабаром вони теж вирушать на конкурс.

Минулого року ініціативна група батьків звернулася до голови облради по допомогу у придбанні покриття для зали, в якій вихованці займаються танцями. Вікторія Вікторівна у таких випадках дотримується принципу-діти понад усе. Протягом короткого проміжку часу питання було вирішено. Того ж 2018, за підтримки Вікторії Москаленко, у великій залі Калинівської музичної школи почав з’являтися новий одяг сцени.

«Ми самостійно, власноруч все пошили. Вікторія Вікторівна нам допомогла у придбанні матеріалу. Роботи розпочали навесні минулого року. А вже завершили у грудні. Тепер наша сцена виглядає по-справжньому охайно і урочисто-святковою. Ми дуже вдячні за підтримку голові обласної ради»,- підкреслила під час нашого спілкування представниця ініціативної групи батьків Анастасія Забара.

Пристосована для занять хореографією зала потребувала і обладнання станками. І знову Вікторія Москаленко відгукнулася на звернення батьків. Бруси вони придбали за власний кошт, а матеріал для металевої конструкції за підтримки голови облради. Вікторія Вікторівна, каже представниця ініціативної групи батьків Анастасія Забара, мов янгол-охоронець дітей Вітовщини.

«Протягом минулого року наші діти тричі виїжджали для участі у конкурсах у різні куточки регіону та України. Вони побували на Херсонщині, відвідали столицю України. І постійно в організації поїздок нам допомагає Вікторія Москаленко. У травні 2018-го вихованці Калинівської школи були учасниками регіонального конкурсу «Молодіжний старт» у Миколаєві, згодом відбулась поїздка на Херсонщину, у листопаді Київ. До рідної Калинівки ми повертаємося не з порожніми руками. На рахунку наших дітей чимало перемог. І ми хочемо рухатися далі»,- наголошує Анастасія Забара.

Творчий запал і енергію, ініціативність та неспокій Калинівських батьків Вікторія Москаленко тільки вітає. На сьогоднішній день голова обласної ради докладає всіх зусиль для зрушення з місця іще одного важливого для громади питання-реконструкції Калинівської музичної школи. У підсумку тут має з’явитися повноцінна глядацька зала, танцювальний клас, кабінети теоретичних дисциплін тощо.

«Знаєте, коли ми виховуємо своїх дітей, завжди мріємо, аби вони досягли успіхів у спорті, ймовірно у мистецтві і точних науках. У кожної людини, і це доведено психологами, є талант. І краще всього його розкривати у дитячому віці. Від дорослих, нашої підтримки і участі, залежить розвиток талантів підростаючого покоління. Юні вітовчани, і це стосується дітей всіх без виключення населених пунктів, дуже здібні і обдаровані. Я завжди їх підтримую, допомагаю їх батькам. Це я робитиму й далі»,- акцентувала Вікторія Вікторівна по завершенні поїздки.

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку