54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ВІД НАШОЇ ПІДТРИМКИ ЗАЛЕЖИТЬ РОЗВИТОК ТАЛАНТІВ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДВІДАЛА КАЛИНІВСЬКУ МУЗИЧНУ ШКОЛУ ВІТОВСЬКОГО РАЙОНУ

20.02.2019

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко відвідала з робочим візитом Калинівську музичну школу. Як депутат, обраний громадою представляти інтереси в обласній раді, Вікторія Вікторівна постійно опікується проблемами закладу дозвілля Калинівки. На сьогоднішній день школу відвідують 76 дітей, а з урахуванням двох філій, свій вільний час ефективно використовують 136 юних вітовчан. Тут функціонують музичне, хореографічне та вокальне відділення. . Постійними учасниками і переможцями конкурсів і фестивалів є дует «Калинівські промінчики», хореографічний колектив «SVIT-Танок»- керівник Тетяна Дмитрівна Кулик. Не відстають від своїх дітей і молоді матусі. Калинівські активістки вирішили не витрачати час і організували свій танцювальний ансамбль «Mom Dance». Незабаром вони теж вирушать на конкурс.

Минулого року ініціативна група батьків звернулася до голови облради по допомогу у придбанні покриття для зали, в якій вихованці займаються танцями. Вікторія Вікторівна у таких випадках дотримується принципу-діти понад усе. Протягом короткого проміжку часу питання було вирішено. Того ж 2018, за підтримки Вікторії Москаленко, у великій залі Калинівської музичної школи почав з’являтися новий одяг сцени.

«Ми самостійно, власноруч все пошили. Вікторія Вікторівна нам допомогла у придбанні матеріалу. Роботи розпочали навесні минулого року. А вже завершили у грудні. Тепер наша сцена виглядає по-справжньому охайно і урочисто-святковою. Ми дуже вдячні за підтримку голові обласної ради»,- підкреслила під час нашого спілкування представниця ініціативної групи батьків Анастасія Забара.

Пристосована для занять хореографією зала потребувала і обладнання станками. І знову Вікторія Москаленко відгукнулася на звернення батьків. Бруси вони придбали за власний кошт, а матеріал для металевої конструкції за підтримки голови облради. Вікторія Вікторівна, каже представниця ініціативної групи батьків Анастасія Забара, мов янгол-охоронець дітей Вітовщини.

«Протягом минулого року наші діти тричі виїжджали для участі у конкурсах у різні куточки регіону та України. Вони побували на Херсонщині, відвідали столицю України. І постійно в організації поїздок нам допомагає Вікторія Москаленко. У травні 2018-го вихованці Калинівської школи були учасниками регіонального конкурсу «Молодіжний старт» у Миколаєві, згодом відбулась поїздка на Херсонщину, у листопаді Київ. До рідної Калинівки ми повертаємося не з порожніми руками. На рахунку наших дітей чимало перемог. І ми хочемо рухатися далі»,- наголошує Анастасія Забара.

Творчий запал і енергію, ініціативність та неспокій Калинівських батьків Вікторія Москаленко тільки вітає. На сьогоднішній день голова обласної ради докладає всіх зусиль для зрушення з місця іще одного важливого для громади питання-реконструкції Калинівської музичної школи. У підсумку тут має з’явитися повноцінна глядацька зала, танцювальний клас, кабінети теоретичних дисциплін тощо.

«Знаєте, коли ми виховуємо своїх дітей, завжди мріємо, аби вони досягли успіхів у спорті, ймовірно у мистецтві і точних науках. У кожної людини, і це доведено психологами, є талант. І краще всього його розкривати у дитячому віці. Від дорослих, нашої підтримки і участі, залежить розвиток талантів підростаючого покоління. Юні вітовчани, і це стосується дітей всіх без виключення населених пунктів, дуже здібні і обдаровані. Я завжди їх підтримую, допомагаю їх батькам. Це я робитиму й далі»,- акцентувала Вікторія Вікторівна по завершенні поїздки.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку