54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА НАУКОВА УНІВЕРСАЛЬНА БІБЛІОТЕКА ВІДЗВІТУВАЛА ПЕРЕД КОРИСТУВАЧАМИ

14.02.2019

Миколаївська обласна наукова універсальна бібліотека 13 лютого запросила до себе в гості колег, партнерів і друзів бібліотеки на підбиття підсумків роботи у 2018 році. Попередньо заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та радник-помічник заступника голови облради, депутат Миколаївської обласної ради Світлана Гладун познайомились з роботою спеціального сканера, придбаного за кошти обласного бюджету, з метою збереження в електронному вигляді рідкісних видань. Оглянули приміщення, які потребують ремонту.

         Підбиваючи підсумки, директор Миколаївської обласної наукової універсальної бібліотеки Вікторія Агаркова підкреслила, що в цілому минулий рік для всього колективу був дуже плідним на події і здобутки, насичений досвідом, отриманим працівниками колективу. Всі свої зусилля вони спрямовують на реалізацію стратегії розвитку закладу. Її було затверджено коли Вікторія Вікторівна обіймала посаду директора. Перспективний план передбачає реалізацію декількох напрямків. Перш за все, бібліотека позиціонує себе, як регіональний ресурсний центр. Реалізація цих завдань, підкреслила керівник закладу, напряму залежить від співпраці з органами влади та місцевого самоврядування, партнерами і друзями бібліотеки.

         «Я хочу подякувати владі за розуміння. За те, що вони кожного року стабільно виділяють кошти нам на фінансування. В минулому році ми придбали більше трьох тисяч примірників видань. Це в основному наукова література, це унікальні видання, які ми вишукуємо по всій країні. Ми передплатили 246 періодичних видань на суму понад 300 тисяч гривень»,- зазначила Вікторія Агаркова.

         Систематично, акцентувала керівник закладу, бібліотека отримує в дар від користувачів літературу. Пишається Миколаївська обласна наукова універсальна бібліотека і ще одним надбанням 2018. Після тривалих пошуків спеціалістам вдалося віднайти і отримати у книжковий фонд колекцію мініатюрних видань у декоративній шафі.

         Одним з основних напрямків роботи є наукова діяльність. Протягом 2018 року всією командою фахівців бібліотеки здійснено сім наукових досліджень. Триває робота у напрямку підтримки і опіки районних, сільських та селищних бібліотек. Здійснюються заходи для підвищення професійно-кваліфікаційного рівня їх співробітників.

         Директор Миколаївської обласної наукової універсальної бібліотеки акцентувала на тому, що робота у всіх вищезазначених напрямках триватиме і у поточному 2019 році.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку